Mieszkanie na wynajem Pszczyna, Centrum

2 pokoje
40.00 m²
40,00 zł/m2
3 piętro
TWN-MW-1719

1 600 zł

Mieszkanie na wynajem
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty TWN-MW-1719
Powierzchnia 40,00 m²
Liczba pokoi 2
Liczba sypialni 1
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 3200
Standard
Opłaty w czynszu woda, fundusz remontowy, CO
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Piętro 3
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji dwumiesięczna
Mies. czynsz admin. 530 PLN
Umeblowanie umeblowane i wyposażone
piwnica tak

Opis nieruchomości

WYGODNE MIESZKANIE W CENTRUM PSZCZYNY

Oferujemy dziś Państwu do najmu 40 metrowe mieszkanie w Pszczynie, w niewielkim blok zaledwie w przysłowiowe dwa kroki od centrum miasta, malowniczego pięknego rynku, zamku i urokliwego parku. Doskonale skomunikowane, wszędzie blisko i wszystko pod ręką. Tu dobrze będzie się żyło, dlatego nie czekaj i zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie.

Najem OKAZJONALNY !!!

WOLNE OD 1 LIPCA  !!!

OFERTĘ ZNAJDZIESZ TYLKO W NASZYM BIURZE

Dlaczego warto wybrać właśnie to mieszkanie?

  • Powierzchnia: 40 m kw

  • Centralna Lokalizacja: Idealna dla osób ceniących życie w centrum miasta, z łatwym dostępem do sklepów, restauracji i innych udogodnień miejskich.

  • Dodatkowe Udogodnienia: Mieszkanie jest w pełni wyposażone, można od razu się wprowadzić, Do mieszkania przynależy piwnica, jest również miejsce postojowe z którego zwyczajowo korzysta każdy właściciel mieszkania.

Wyposażenie:

  • Kuchnia: Pełne wyposażenie, w tym zmywarka, duża dwudrzwiowa lodówka, płyta gazowa i elektryczny piekarnik , pralka

  • Salon: Wygodna sofa, stół z krzesłami, stolik kawowy, zestaw mebli, oraz duży telewizor, duża szafa

  • Sypialnia: Duże łóżko, komoda i biurko

  • Łazienka: Wanna, toaleta, umywalka i meble łazienkowe

Finanse:

  • Kaucja zwrotna: 3200 zł

  • Czynsz miesięczny: 1600 zł

  • Dodatkowe opłaty: Czynsz do spółdzielni około 508 zł na 2 osoby, osobno płatny prąd i gaz do gotowania i ogrzewania wody bieżącej

  • Internet - F-net , 600 Mb/s - 59zl

  • Wynagrodzenie biura – jednomiesięczne odstępne

Mieszkanie jest idealne dla osób ceniących sobie lokalizację w sercu miasta – idealne dla singla czy pary.

Zachęcam do kontaktu i umówienia się na prezentację! Odkryj swoje nowe miejsce w centrum miasta!